Post

5 błędów w naprawie samochodów, które będą cię kosztować tysiące

Eyeing ceny dla niektórych poszczególnych usług na profesjonalnym froncie, może być skłonny do podjęcia spraw naprawy na rękę, ale niektóre naprawy samochodów nie pochodzą z kategorii DIY. Musiałeś zmienić olej samochodowy lub zastąpić świecę zapłonową w pewnym momencie w swoim życiu, ale to jest absolutnie nie wskazane, aby podjąć wrażliwe naprawy na własne ręce. Zachłyśnięcie się nadmierną pewnością siebie nie działa dobrze z samochodami. Wielu z nas może z pewnością wymienić filtry powietrza lub wymienić akumulator samochodowy, ale próbując swoich sił w tych poważnych, weźmiemy na siebie ciężar planu oszczędnościowego.

Profesjonalna pomoc może wydawać się kosztowna sprawa, dopóki nie rozważyć wydatki na indywidualne wymagania dla każdej z usług. Czy to farba ciała lub naprawy przedniej szyby - części samochodowe wymagają konkretnych narzędzi, produktów i wiedzy specjalistycznej do ich prawidłowego naprawy. Dodając wszystkie różne wydatki może zmienić zdanie na temat pomocy eksperta. Z perspektywy bezpieczeństwa Twojego i Twojego pojazdu też, najlepiej jest trzymać się z dala od napraw, które wymagają technicznej wiedzy.

Drogie błędy w naprawie samochodów, których należy unikać

Poniżej znajduje się pięć wspólnych błędów naprawy samochodu nigdy nie należy próbować dla siebie:

 1. Naprawy przedniej szyby

  Naprawa szyb samochodowych, takich jak wymiana przednich szyb jest najczęstszym błędem naprawy samochodu, że ludzie mają tendencję do podejmowania. Choć może to wydawać się zaawansowana wersja klasy rzemiosła w szkole, z klejów i wymiany przedmiotu, to nie jest w przypadku.

  To czasami wydaje się wykonalne patrząc na cenę usługi przez profesjonalistę, ale niech dodać indywidualne koszty cokołu komory żywicy, świeże klipy, uszczelnienie wyrównania, wtryskiwacz naprawy, elementy wykończeniowe, kleje, lub cały zestaw, a następnie dodać cenę profesjonalnego sprawdzenia po próbowałeś naprawy lub wymiany tarczy siebie i spowodowało więcej szkód niż leczyć. Całkowity koszt jest znacznie niższy niż jednorazowa inwestycja w bezpieczeństwo.

 2. Kosmetyka samochodowa (lakierowanie karoserii)

  Nakładanie farby na karoserię i drobne poprawki w samochodzie mogą wydawać się schludną pracą online. Farby samochodowe i inne powiązane produkty, takie jak wypełniacze ciała mają trujące i toksyczne chemikalia. Praca na tych produktach wymaga specjalnego szkolenia i bezpiecznego środowiska pracy. Jest to poręczne na profesjonalnych rąk i szkodliwe w twoim.

  Proces aplikacji farby ciała jest krytyczny, szkodliwe, czasochłonne i wspólne auto błąd naprawy. Istnieje minimalna szansa, aby dostać to prawo, a po drugiej stronie tej szansy, mamy przypadki, w których zła praca farby spowoduje pęcherzyki, uszkodzenia farby zapasów, problemy overspray, niedokończone warstwy lub nieodpowiednie pokrycie. Może miałeś drobne naprawy ciała samochodu, jak samochód naprawy wgniecenia lub naprawy zarysowania samochodu zrobić gładko, ale to jest bardzo niebezpieczne, aby dostać się z procesu aplikacji farby ciała bez przestrzegania środków bezpieczeństwa lub bez odpowiedniego przygotowania.

  Co będzie bolało po wszystkich kłopotów wziąłeś jest jeszcze bardziej bałagan wynik, który wymaga profesjonalnego spojrzenia! Podwajanie wydatków i przechodząc przez cały ból tylko po to, aby wrócić do kwadratu jeden nie jest właściwym wyborem.

 3. Diagnostyka silnika

  To nie jest mądry, aby uruchomić swój samochód naprawy elektryczne wszystko na własną rękę. Mogłeś mieć wcześniejsze doświadczenia w kilku dobrych napraw, ale elektryczne elementy współczesnego samochodu wymagają więcej niż tylko bezpiecznik naprawić. Istnieją szczegółowe implikacje systemowe na setki połączeń biegnących od jednego końca do drugiego, które obejmują komputery podłączone, czujniki i złącza biegnące w poprzek. W istocie, wszystkie jego naprawy wymagają specjalistycznego szkolenia i zmechanizowanych narzędzi, aby uzyskać prawidłową diagnozę i podejście do naprawy.

 4. Naprawa klimatyzacji samochodowej

  Jeśli jesteś wyszkolonym mechanikiem, możesz być dobrze świadomy komplikacji z zawiłościami szczegółowej wiedzy wymaganej do naprawy jednostki HVAC. Chociaż może się wydawać, że to szybka sprawa, jednostki klimatyzacyjne w samochodach nie są mniej skomplikowane niż ich ogromne odpowiedniki.

  Istnieje ogromna liczba części zaangażowanych w tworzenie samochodu jednostki ac, a więc otwarcie deski rozdzielczej, aby chwycić szczelin drutu w jednostce ac wymaga szczegółowej wiedzy. Istnieją minut metalowe fragmenty trzymając druty zawiłości i dołączone do niego są skraplacz, parownik, sprężarka i różne inne części. Oczyszczanie przez labirynt jest jednym zadaniem i zamknięcie go z powrotem jest inny. Powodem samochodu ac usługi naprawy jest drogie byłoby teraz jasne.

  Brak wykonania zadania dla drobnych napraw może zamienić się w wymóg wymiany kompletnej jednostki. Nie chcesz ryzykować tysiące za zadanie, które nawet profesjonaliści freak do podjęcia.

 5. Pompa paliwa

  Pompa paliwa pompuje gaz pod odpowiednim ciśnieniem ze zbiornika do gaźnika lub układu wtrysku paliwa. Jeśli chodzi o auto naprawy, nigdy nie należy ryzykować z tak wrażliwych części samochodu. Jest to jedna z najdroższych części samochodu, a jej uszkodzenie może spowodować katastrofalne straty, do których zaliczyć można również całkowite złomowanie pojazdu. Zostawmy te delikatne ekspertom i pracujmy nad tymi, z którymi możemy poradzić sobie sami.

  Zapewne każdy z nas próbował swoich sił w drobnych naprawach samochodowych, ale często zapominamy o tym, że nie wszystkie typy samochodów są takie same, gdyż techniczne aspekty serwisowania będą się różnić w zależności od mechanika samochodowego. Drobne uszkodzenia, podczas gdy my próbujemy samodzielnie naprawić część, może spowodować wysokie koszty. Nie jest rozsądne przeprowadzanie drobiazgowych napraw na własną rękę. Mądrzej jest stracić trochę gotówki i niech profesjonalny obsługiwać naprawy delikatnych części pojazdu, niż próbować swoje niewytrenowane umiejętności i porady społeczności internetowej, w wyniku czego znacznie więcej szkód niż wcześniej.