Post

Samochody bez kierowcy - następna wielka rzecz w Dubaju

Share Innowacje technologiczne dzisiaj przeszły długą drogę, aby ukształtować przyszłość przemysłu motoryzacyjnego w autonomiczną jazdę. Począwszy od trendu samochodów bez kierowcy istnieje wiele zakres, w jaki sposób te samochody samojezdne w Dubaju może zmienić styl życia ludzi i jak rząd jest coraz gotowy do wprowadzenia tych botów samojezdnych na drodze. Pomysł autonomicznych samochodów, podczas gdy wydawało się śmieszne kilka lat wstecz, jest trendy w czasie rzeczywistym globalnego scenariusza, jak nadal czytać o tym. Zjednoczone Emiraty Arabskie pokazały podjęcie widocznych kroków we właściwym kierunku, aby przyjąć najnowsze zmieniające się trendy i być w synchronizacji z trendami technologii. To, co wydawało się odległym marzeniem, może stać się kolejną normą w nadchodzących latach. Czym są samochody autonomiczne? Autonomiczne samochody, znane również jako pojazdy elektryczne, pojazdy autonomiczne, samochody bez kierowcy lub samochody samokierujące, są zrobotyzowanymi jednostkami, które funkcjonują przy użyciu swoich czujników i różnych technologii w pojeździe, takich jak sterowanie adaptacyjne, aktywne sterowanie, systemy zapobiegające blokowaniu kół itp. Są one zdolne do auto-sensing ich środowiska i funkcjonują dobrze reagując na zmieniające się okoliczności podczas jazdy na drodze. Kraje na całym świecie podejmują kroki w kierunku dalszego przewidywania autonomicznego motoryzacyjnego marzenia w żywą rzeczywistość.

Gotowość na przyszłość

Technologie pojazdów samojezdnych są obiecującą przyszłością dla różnych krajów, które nie tylko posiadają masowe systemy transportu publicznego, ale także infrastrukturę i determinację, aby je ulepszyć, aby były na równi ze zmieniającymi się trendami. Mając na celu posiadanie 25% wszystkich przejazdów transportowych w Dubaju, które mają być inteligentne i bez kierowców do 2030 roku, rząd wykazuje entuzjazm i podejmuje kroki w celu poprawy środków transportu, aby jeszcze bardziej poprawić życie społeczeństwa.

ZEA wykazały, że dobrze przyjmują technologię sztucznej inteligencji i integrują ją w różnych dziedzinach. Ta akceptacja odzwierciedla ścieżkę planowaną dla jej bardziej znaczącego rozwoju i do niezbadanego postępu w przemyśle autonomicznym, jak również. Wraz z oczekiwanym wzrostem liczby samochodów samojezdnych, oczekuje się, że rynek pojazdów w ZEA wykaże CAGR na poziomie 32,1 procent w latach 2019-25.

Trendy w popycie na samochody bez kierowcy

Popyt na samochody samojezdne rośnie wykładniczo wraz ze wzrostem infrastruktury, która wspiera jazdę. Wraz ze wzrostem liczby dealerów i infrastruktury wspierającej wzrasta również zmiana zachowania konsumentów w kierunku tej zmiany. Z różnych poziomów kontroli ręcznej, autonomiczne samochody wahają się od poziomu pierwszego z autonomicznymi funkcjami tempomatu i innych zwykłej pomocy do poziomu czwartego, który ma zdolność do komunikowania się z pasażerami i dobrze reaguje na potrzeby. Rząd Zjednoczonych Emiratów Arabskich był aktywny w prezentowaniu swojej ogólnej gotowości do zmian.

Następna wielka rzecz w Dubaju

Trwający trend będzie się różnił stopniem autonomii, który będzie spoczywał na pojeździe prowadzącym się samodzielnie po drodze. Według raportu Autonomous Vehicles Readiness Index przygotowanego przez KPMG, Zjednoczone Emiraty Arabskie, z trzecią co do wielkości pozytywną opinią konsumentów na temat pojazdów autonomicznych, wykazują siłę w akceptacji przez konsumentów tej tendencji zmian rynkowych. Najważniejsze punkty obejmują:

  • Fakt, że Dubaj, największe miasto w ZEA i prace rządu podjęte w celu poprawy jakości pracy i gotowości do zmian na froncie infrastruktury technologicznej. Różne inicjatywy rządowe, które zachęcają do zmiany trendu zostały podkreślone. Cytuje się, że Dubaj, jako największe miasto w ZEA, dąży do tego, aby do 2030 roku 25 procent całego transportu stanowiły pojazdy autonomiczne. To przychodzi w oparciu o ich strategię uruchomioną w 2016 roku, która koncentruje się na wzroście ochrony środowiska i produktywności. "We wrześniu 2016 r., Dubai's Road and Transport Authority wypróbował AV shuttle na 700-metrowej trasie, oferując darmowe przejazdy dla osób dojeżdżających do pracy". Wskazuje również na cel Dubaju, jakim jest generowanie AED22 mld (6 mld USD) rocznie. Pojawiły się ogromne oceny na temat zdolności rządu do lepszego działania na rzecz przyjęcia autonomicznych samochodów i gotowości na przyszłość, biorąc pod uwagę zamiłowanie Dubaju do innowacji technologicznych i jego przedsięwzięć w zakresie sztucznej inteligencji i blockchain.

Władze przewidują przyszłość mobilności w regionie z planowaną mapą drogową zdefiniowaną w tym celu. Dubaj przygotowuje się do przyszłości transportu publicznego, wchodząc w partnerstwa z kilkoma ważnymi graczami i wprowadzając pierwszy w swoim rodzaju przewodnik po zautomatyzowanych pojazdach, kilka lat temu w 2018 roku. Kroki ZEA we właściwym kierunku, aby dostosować zmiany technologiczne i inteligentne innowacje, mówią wiele o ich podejściu do autonomicznej przyszłości systemu transportowego regionu.

Z licznymi plusami i minusami związanymi z autonomicznymi samochodami, istnieje długa droga, dopóki nie przygotujemy się i nie będziemy całkowicie gotowi na przyszłość. Jeśli jesteś mieszkańcem Zjednoczonych Emiratów Arabskich i szukasz najlepszych usługodawców dla swojego samochodu, odwiedź Carcility. Jest to dostawca kompleksowych rozwiązań dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie serwisu samochodowego, naprawy i konserwacji samochodów. Wybierz spośród wielu opcji i łatwo zarezerwować żądaną usługę, klikając na wybraną opcję. Wystarczy jedno stuknięcie, aby porównać najlepszych usługodawców i wybrać żądaną lokalizację centrum serwisowego. Skorzystaj z różnych ofert rabatowych działających dla różnych usług i uzyskać funkcję śledzenia usługi na żywo z dowolnego miejsca na dysku. Pobierz naszą aplikację do obsługi samochodów, teraz! Możemy, dzięki Carcility!

Samochody bez kierowcy - Następna wielka rzecz w Dubaju was last modified: Wrzesień 8th, 2020 by Carcility