Post

7 ważnych napraw samochodu, których wszyscy się boją

 1. Prace blacharskie i lakiernicze

  Uzyskanie zadrapania lub wgniecenia na samochodzie usunięte, a następnie uzupełnienie go z niektórych gładkiej warstwy błyszczącej / matowej farby wykończeniowej jest drogie, niechlujny i czasochłonne sprawy. Wymaga dużej ilości umiejętności, aby wgniecenia znikają i uzyskać samochód świeci jak to było w dniu zakupu - ponieważ jeden mały błąd może zepsuć pracę farby.

  Możesz być kuszony, aby użyć jednego z wielu produktów dostępnych na rynku, aby usunąć małe zadrapania, ale sugerujemy, aby skorzystać z pomocy profesjonalistów - jak tylko oni mogą oddać sprawiedliwość do pracy farby.

 2. Przednia szyba

  Uzyskanie przedniej szyby pęknięty oznacza wydatek prawie $ 200-$ 300: Nie ma wątpliwości, dlaczego przednia szyba kosztuje tak dużo, ponieważ daje jasną wizję drogi podczas zapisywania z wiatru, kurzu i gruzu, przy dużych prędkościach.

  Wymiana przedniej szyby wymaga pewnej ilości umiejętności, jak trzeba równomiernie rozprowadzić klej i zapewnić, że nie rozmazuje lub upuścić i zniszczyć wnętrza samochodu. Najlepiej jest zostawić to profesjonalistom, jeśli masz do wymiany.

 3. Jednostka sterująca silnika (ECU)

  Engine Control Unit (ECU) jest sercem i duszą swojej maszyny, a jeśli znajdziesz coś off z nim, należy uzyskać go sprawdzić z ASE (Automotive Service Excellence) certyfikowanego technika.

  Łatwo jest wiedzieć, czy ECU wymaga regulacji: Zwróć uwagę na kontrolkę silnika w swoim samochodzie. Jeśli się zapali, będziesz wiedział, że ECU jest uszkodzone i wymaga naprawy.

  Chociaż istnieje wiele produktów na rynku, które mogą pomóc naprawić to w garażu, to nadal najlepiej zostawić to do ekspertów. Ponieważ jeden niewłaściwy ruch i może trzeba będzie ponownie skalibrować silnik, a może nawet go wymienić.

 4. Przewody elektryczne

  Istnieją metry przewodów elektrycznych, które biegną przez pojazd, a dojdziesz do realizacji, że tylko wtedy, gdy zdjąć panele boczne i wziąć sneak-peek pod maską. Przewody te są połączone z wieloma złączami, czujnikami i panelami elektrycznymi, aby prawie wszystkie części samochodu działały: Począwszy od reflektorów po światła tylne, od systemu muzycznego po pióra wycieraczek, każdy z nich jest połączony z przewodem. Jeśli widzisz, że przewód wyskakuje znikąd, to najlepiej, aby elektryk się nim zajął.

 5. Klimatyzator

  Nie jest zaskoczeniem, że liczba części, które idą do podejmowania Klimatyzator (AC) działa w idealnym stanie. Głównym składnikiem wszystkich jest sprężarka: Kiedy ta część się zatrze, wysyła drobne metalowe części przez cały system, co skutkuje wymianą skraplacza, parownika i innych różnych części. Wyobraź sobie, że musisz to wszystko naprawić nie mając wcześniejszego doświadczenia? Brzmi okropnie, prawda? Więc zostaw to ekspertom, a sam usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się jazdą.

 6. Naprawa skrzyni biegów

  Czy kiedykolwiek patrzyłeś na to, co jest wewnątrz skrzyni biegów Twojego samochodu? Zdziwiłbyś się, widząc labirynt kół zębatych, napinaczy, łożysk i prętów, z których wszystkie muszą pasować tam, gdzie ich miejsce, aby silnik pracował płynnie.

  Rzadko zdarza się, że skrzynia biegów się poddaje, ale kiedy już się poddaje, wyciągnięcie czujników bez złamania palca lub dwóch jest zadaniem samym w sobie. Nawet jeśli chodzi o automatyczną skrzynię biegów, 4 cylindry ważą od 100 do 400 funtów. Dlatego naprawa skrzyni biegów nie jest tak łatwa, jak myślisz i wymaga najnowocześniejszego sprzętu oraz wyszkolonego mechanika.

 7. Poduszki powietrzne

  Jest to ostatnia, ale najważniejsza część, która została zainstalowana w prawie każdym samochodzie w dzisiejszych czasach. Mamy nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał ich użyć - ale w najgorszym przypadku nie chcesz, aby te rzeczy działały nieprawidłowo. Nawet jeśli te poduszki powietrzne są przeznaczone do wdrożenia przy określonej prędkości, są chwile, gdy próbujesz naprawić coś wokół deski rozdzielczej lub kierownicy i przypadkowo wdrożyć urządzenia bezpieczeństwa.

  Nawet jeśli istnieją różne hacki dostępne online dla Ciebie, aby naprawić te poduszki powietrzne, to najlepiej jest uzyskać profesjonalistów, aby zmienić je dla Ciebie i uwolnić się od całego stresu.