Post

Modyfikacje samochodu: Twój styl, nasze zasady

Modyfikacje samochodu: Twój styl, nasze zasady

Kto nie kocha modyfikować swojego samochodu? Dodanie trochę więcej oomph do lakieru, ustawienie światła, i oczywiście, dodanie więcej dźwięku do swoich nowych kół. Brzmi ekscytująco, prawda? Ale kiedy jesteś w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zrób to tak, jak robią to Arabowie! Jeśli kupujesz nowy samochód w ZEA, jest kilka rzeczy, które trzeba pamiętać podczas modyfikowania go.

Kultura samochodowa w Dubaju jest miejska i szykowna. Jest to zrozumiałe, gdy chcesz stylizować swój pojazd i wzmocnić go, gdy trafisz na drogi. Modyfikacja samochodu jest bardzo dozwolone w kraju, ale kilka przepisów będzie musiał być przestrzegane, aby to zrobić. Dowiedzmy się trochę o modyfikowaniu samochodu w ZEA - legalnie.

samochód

1. Bezpieczeństwo ma pierwszorzędne znaczenie

Podczas modyfikacji silnika samochodu, można to zrobić tak długo, jak to jest zgodne z danymi normami emisji i hałasu. Jeśli nowy silnik wymaga więcej mocy niż oryginalny silnik, a następnie samochodu pasy bezpieczeństwa, przednie i tylne hamulce itp. muszą być aktualizowane, jak również. To może być wykonane przez doświadczonego UAE sklep modyfikacji samochodów.

2. Jeśli chcesz, aby Twój samochód dać off estetyczne wibracje

Jeśli bierzesz swój pojazd do usługi dostosowywania samochodu, upewnij się, że jest to zrobione zgodnie z nowymi zasadami modyfikacji samochodów w ZEA. Właściciele samochodów mogą przyciemnić swoje okna do 50%, ale nie więcej niż to. Koła mag z samochodu może być dowolny kolor, który chcesz. Ale jeśli szukasz do oklejania samochodów, które jest tymczasowe (dla konkretnych wydarzeń itp.), to nie wymaga specjalnego pozwolenia. Jednakże, naklejki i opakowania powinny być usunięte dwa tygodnie po uroczystości.

3. Limit prawny dla układów wydechowych

Zgodnie z przepisami RTA dotyczącymi wydechu, posiadanie głośnego układu wydechowego nie jest dokładnie zachęcane. Na szczęście, jeśli masz renomowanego montażu układu wydechowego, który został wykonany przez profesjonalistę, będziesz w stanie uzyskać pozwolenie i będziesz miał tylko legalnie zmodyfikowany samochód.

4. Oklejać czy nie oklejać

Aby uzyskać licencję na oklejanie i modyfikację samochodu, istnieją pewne kroki, które trzeba będzie ominąć. Jeśli modyfikujesz swój samochód w Sharjah, będziesz musiał najpierw odwiedzić CID policji w Sharjah i uzyskać pozwolenie. Kosztuje to 150 AED. Po uzyskaniu pozwolenia CID, należy pokazać go firmie, która wykonuje modyfikację i można uzyskać zmianę koloru samochodu.

5. Pamiętaj o tych wskazówkach

Jeśli pójdziesz do przodu i dostać swój pojazd zmodyfikowany nielegalnie, to może dostać się do kłopotów. Jeśli złapany, grzywna może iść tak wysokie, jak do Dhs 30.000 i może być również ostemplowane z ruchu czarnych punktów. Nowe przepisy dotyczące modyfikacji w ZEA powstały w celu zwiększenia świadomości na temat niebezpieczeństw związanych z modyfikacją samochodu. Tak więc, jeśli modyfikacja samochodu nie jest zrobione odpowiednio, to może również dostać się do więzienia i związane z tym konsekwencje. Jeśli zmodyfikowałeś swój samochód legalnie, a następnie uzyskanie ubezpieczenia modyfikacji samochodu może pomóc, jeśli w ogóle jakiś problem powstaje.

Ok, więc, doszedłszy do końca bloga, może zrozumiałeś, dlaczego to naprawdę ważne, aby wiedzieć o modyfikacji samochodu, a jednocześnie zachować to wszystko legalnie. Trudny obszar, aby przejść obok, jeśli wiesz, wszystkie do's i don'ts, to będziesz bezpieczny. Jeśli szukasz miejsca, aby zmodyfikować swój samochód z najwyższym bezpieczeństwem i jakością, Carcility jest najlepszym wyborem. Wśród innych pretendentów, Carcility oferuje również eleganckie i stylowe modyfikacje w przystępnych cenach.

Dowiedz się więcej na https://mazdamarket.pl.