Post

Zwiedzanie Warszawy oldschoolową taksówką

fiat 126p

Warszawa z okna Fiata 125P

Dla kogo odpowiednia będzie wycieczka takim właśnie pojazdem?

- miłośnicy zwiedzania i historii

- miłośnicy nietypowych form zwiedzania

- osoby, które chcą poznawać warszawę

- osoby, które chcą udać się na przejażdżkę Fiatem 125P

- dla dziecka, które chce nietypowo poznać i zwiedzić miasto.

Atrakcja

Możliwość zwiedzenia stolicy z takiego samochodu to rzeczywiście ciekawa forma podróżowania i poznawania miasta. Wycieczka organizowana jest przez prywatnego przewodnika, który będzie jednocześnie kierowcą przewożącej nas taksówki. W sumie na taką wycieczkę z nami wybrać się mogą cztery osoby. Trasa ma obejmować najważniejsze miejsca na terenie stolicy, jednak wszystko dzieli się na kilka tematycznych tras, które będziemy mieli okazję zwiedzić.

Idąc śladami PRL

Jedna z tych tras przeniesie nas do Warszawy z czasów PRL. To socrealistyczna trasa, w ramach której będzie można zobaczyć codzienne życie w PRL. Dokładniej będzie okazja do tego, by zobaczyć, gdzie ludzie w okresie PRL się bawili, jak spędzali czas, czym się wtedy zajmowali, gdzie jadali, jakie sklepy były najbardziej oblegane. Wycieczka szlakiem najważniejszych zabytków będzie wiodła trasą, która pozwoli poznać nam historię miasta. Takim głównym punktem wycieczki jest Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, Łazienki Królewskie. Z okien samochodu będzie można zobaczyć to wszystko co najpiękniejsze w Warszawie, to co również najważniejsze, pośród tych wszystkich miejsc, które określić można jako godne zwiedzania.

Cwaniak Warszawiak – zwiedzaj Warszawę Fiatem 125P

Fiatem 125P można się także wybrać na wycieczkę, która pozwoli nam poznać mroczną stronę Warszawy a więc Pragę, która od zawsze uważana jest za najbardziej szemraną i niebezpieczną dzielnicę. Wycieczka z prywatnym przewodnikiem pozwoli nam rzeczywiście poznać klimat tamtej okolicy. Można między innymi liczyć na to, że uda się poznać kamienice, fabryki, gdzie niegdyś mogło tętnić życie.

Wycieczka śladami Chopina przeniesie nas jeszcze dalej. Wtedy będziemy mieli okazję do tego, by poznać Warszawę z czasów, gdy dorastał tam nasz słynny kompozytor. będzie można przede wszystkim poznawać wszystkie miejsca, które związane będą z życiem oraz twórczością Chopina, domy gdzie mieszkał. Będzie można udać się również do Kościoła, w którym znajduje się jego serce. Oczywiście częścią wycieczki będzie zwiedzenie Muzeum Chopina oraz udanie się również na miejsce, gdzie będziemy mogli zobaczyć jak funkcjonuje Uniwersytet Muzyczny imienia Chopina.