Post

5 rzeczy, które powinieneś zrobić, zanim wybierzesz się na wycieczkę tego lata

5 rzeczy, które powinieneś zrobić przed wyjazdem na wycieczkę tego lata

13 maja 2015, 12:25 serwis

Lato już prawie nadeszło i teraz jest idealny czas, aby zacząć planować te wycieczki po Wielkiej Brytanii i Europie. Ale zanim wyruszysz na swoją wycieczkę, powinieneś upewnić się, że jesteś w pełni przygotowany do drogi. Oto pięć rzeczy, które powinieneś dodać do listy rzeczy do zrobienia przed wyruszeniem w drogę.

Zapoznaj się z ofertami na usługi

Międzynarodowa pomoc drogowa

Jeśli Twoja podróż ma odbyć się za granicę, upewnij się, że ubezpieczenie pomocy drogowej jest ważne za granicą. Przy odrobinie szczęścia nie będziesz mieć żadnych problemów podczas podróży, ale bez międzynarodowej ochrony ubezpieczeniowej możesz być zmuszony wydać małą fortunę, jeśli będziesz potrzebować pomocy drogowej podczas wyjazdu. Po sprawdzeniu warunków pakietu pomocy drogowej, upewnij się, że spakowałeś wszystkie dokumenty, o które mogą Cię poprosić. Nie ma sensu płacić za usługę, z której nie można skorzystać tylko dlatego, że zostawiłeś w domu kilka kartek papieru.

Skorzystaj z usługi

Zepsucie się samochodu może zepsuć Twoje wakacje. Aby jak najbardziej zmniejszyć szanse na to, że coś pójdzie nie tak podczas wyjazdu, zarezerwuj samochód na przegląd na

kilka tygodni przed wyjazdem. To da Ci więcej czasu na rozwiązanie wszelkich problemów, jeśli warsztat znajdzie problem z samochodem. Dzięki temu zyskasz więcej czasu na rozwiązanie wszelkich problemów, jeśli warsztat znajdzie problem z samochodem. Serwis pozwoli Ci zachować spokój ducha i zaoszczędzić na kosztownej naprawie lub kilku dniach zmarnowanego urlopu w oczekiwaniu na naprawę.

Otrzymuj oferty na usługi serwisowe

Efektywne pakowanie

Im cięższy jest samochód, tym więcej kosztuje jego eksploatacja. Aby zaoszczędzić na paliwie, upewnij się, że zabierasz tylko te rzeczy, które naprawdę będą Ci potrzebne. Wypełnienie samochodu niedrogimi przedmiotami, które można łatwo odebrać w miejscu docelowym, będzie miało znaczący wpływ na ilość pieniędzy, które będzie kosztować Cię dotarcie na miejsce.

Dokładnie umyj samochód (i utrzymuj go w czystości)

W samochodzie spędzisz dużo czasu, więc chcesz, aby panowała w nim jak najlepsza atmosfera. Upewnij się, że zaopatrzyłeś się w odświeżacze powietrza, a także spróbuj stworzyć prowizoryczny kosz, aby nie zapełniać samochodu śmieciami. Upewnij się, że masz wiele miejsc do przechowywania rzeczy, które zbierasz po drodze, zapewni o wiele płynniejszą i bardziej komfortową jazdę dla wszystkich zaangażowanych.

Spakuj zestaw awaryjny

Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy podczas podróży, więc upewnij się, że jesteś przygotowany na każdą ewentualność. Spakowanie zestawu awaryjnego z kocem, kilkoma butelkami wody, kilkoma przekąskami, apteczką pierwszej pomocy i kilkoma linkami może pomóc Ci wydostać się z ciasnych miejsc podczas podróży. Zawsze lepiej je mieć, tak na wszelki wypadek. W podekscytowaniu planowaniem nadchodzących wakacji w samochodzie, tak łatwo można przeoczyć wszystkie ważne elementy wymienione powyżej. Zdecydowanie chcesz mieć pewność, że Twoja podróż drogowa będzie pełnym sukcesem tego lata; dlatego najlepiej upewnij się, że postępujesz zgodnie z tymi punktami do litery. Przynajmniej w ten sposób wrócisz z dużo lepszymi wspomnieniami!

Zapoznaj się z ofertami na usługi

Wszystko o serwisowaniu i przeglądach samochodowych

  • Już dziś poddaj swój samochód profesjonalnej kontroli.
  • Czego powinienem się spodziewać oddając samochód do serwisu?
  • Dlaczego ważne jest, aby serwisować samochód
  • Co powinno być zawarte w przeglądzie Twojego samochodu?
  • Co należy zrobić przed oddaniem samochodu do serwisu?
  • Wskazówki, dzięki którym paliwo starcza na dłużej
  • Jak chronić swój samochód przed letnimi upałami

Dostęp do ofert na usługi serwisowe