Post

Uzyskaj cenę za przegląd serwisowy Kia

Uzyskaj cenę za przegląd serwisowy Kia

11 czerwca 2019, 14:13 kia serwis

Kia to nie tylko niedrogi samochód, ale także mnóstwo pieniędzy, które można zaoszczędzić, gdy Twoja Kia

wymaga serwisu.

Obliczyliśmy średnią cenę przeglądu serwisowego Kia na podstawie cen podanych przez warsztaty powiązane z Autobutler.

Średnia cena Min - max
£ 126 £ 103 - £ 159 Pobierz ofertę

Ceny opierają się na wszystkich ofertach przesłanych za pośrednictwem Autobutler.pl i mogą zawierać błędy lub się różnić. Proszę utworzyć zlecenie, jeśli chcesz otrzymać szczegółową ofertę dla swojego samochodu.

Proszę pamiętać, że cena przeglądu serwisowego

Kia zależy od modelu i ilości przejechanych kilometrów.

Zaoszczędź pieniądze na przeglądach samochodowych z Autobutlerem

W Autobutler możesz poprosić o ofertę na przegląd serwisowy Twojego Kia. Następnie możesz porównać warsztaty pod względem ceny, odległości od Twojego miejsca zamieszkania oraz według ocen właścicieli samochodów. W ten sposób w prosty i przejrzysty sposób pomożemy Ci znaleźć najlepszy dla Ciebie warsztat.

To, czy Twoja Kia wymaga przeglądu, czy nie, zależy od modelu i rocznika. Ale główną zasadą jest to, że Kia musi być serwisowana między 12 a 24 miesiącem lub po przejechaniu 15 000-30 000 kilometrów.

10-stopniowa obietnica serwisowa KIA

Kia generalnie oferuje wysoki poziom usług, a w trosce o klientów opracowała 10-stopniową obiet

nicę serwisową, którą można przeczytać w całości na stronie internetowej Kia Motors.

Obietnica serwisowa oznacza, że wsłuchują się w Twoje życzenia i potrzeby. Że ceny są widoczne, a naprawy są wykonywane w uzgodnionym terminie. Jednocześnie wykonywane są tylko te naprawy, które zostały wcześniej z Państwem uzgodnione. W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych problemów w trakcie procesu, zawsze skontaktujemy się z Państwem. Naprawy są sprawdzane przez klienta przy odbiorze samochodu, a jako właściciel samochodu marki Kia nie powinieneś być zaskoczony, jeśli warsztat skontaktuje się z Tobą, aby dowiedzieć się, jakie były Twoje doświadczenia i czy nie dało się zrobić czegoś inaczej lub lepiej.

Uzyskaj ofertę na usługę - Kia

Co obejmuje serwis samochodu Kia?

Przegląd serwisowy samochodu Kia powinien obejmować co najmniej następujące obszary:

Wycieraczki i światła

Sprawdzane są wycieraczki przedniej szyby, a także światła zewnętrzne, w tym światła przednie, tylne, kierunkowskazy i światła przeciwmgielne. Światła awaryjne są testowane i to samo dotyczy świateł hamowania i świateł cofania.

Płyny

Inspekcja serwisowa Kia zazwyczaj wymaga również wymiany oleju silnikowego i filtra oleju, a także wymiany lub kontroli filtra powietrza. Warsztat sprawdzi również płyn chłodzący i dokona jego uzupełnienia lub wymiany, w zależności od rodzaju usługi, wieku samochodu i tego, jak dobrze znosi on niskie temperatury.

Hamulce

W zależności od przepisów producenta dotyczących liczby przejechanych kilometrów lub wieku samochodu, hamulce muszą być sprawdzane przynajmniej wizualnie pod kątem zużycia. W przypadku kompleksowej kontroli serwisowej Państwa Kia, w raporcie znajdzie się "Kontrola hamulców". Oznacza to, że koła są zdejmowane, aby mechanik mógł dokładnie sprawdzić tarcze hamulcowe i klocki hamulcowe zarówno z przodu, jak i z tyłu. W przypadku konieczności wymiany tarcz lub klocków warsztat skontaktuje się z Państwem.

Opony

Opony i wzory opon są sprawdzane pod kątem widocznych uszkodzeń, pęknięć lub złamań. Warsztat dba o to, aby głębokość rzeźby bieżnika mieściła się w ramach prawnych.

Koła

Oprócz opon sprawdzane są również koła, zawieszenie i wahacze.

Instalacje elektryczne samochodu

Sprawdzane są wszystkie ważne instalacje elektryczne, w tym przyrządy elektryczne, mierniki itp. Dotyczy to zarówno akumulatora, prądnicy, jak i rozrusznika. Kable powinny być sprawdzone pod kątem ewentualnych uszkodzeń.

Silnik

Na koniec sprawdzane są wszystkie podzespoły silnika. Przegląd serwisowy Kia obejmuje kontrolę tylnej osi, węży płynu chłodzącego, sprzęgła, filtrów powietrza i paliwa, dodatkowych pasków napędowych, przewodów paliwowych, świec zapłonowych i układu wydechowego. Ponadto sprawdzane są przeguby i manetki wału napędowego, zawieszenie, przeguby kulowe i amortyzatory.

Uzyskaj oferty na serwisowanie swojego samochodu Kia za pośrednictwem Autobutlera. Wybierz swój preferowany warsztat lub przeczytaj, co inni właściciele samochodów powiedzieli o danym warsztacie. Skorzystaj z Autobutler - jesteśmy gwarancją bezpiecznego wyboru warsztatu za rozsądną cenę.

Uzyskaj ofertę na usługę - Kia