Post

Tengtools: jakość, profesjonalizm, precyzja. 3 narzędzie Tengtools, które sprawdzą się w Twoim warsztacie

Tengtools marka z tradycją

TengTools zostało po raz pierwszy stworzone w 1985 roku przez Szweda o nazwisku Henri Tengvall. Henri dostrzegł potrzebę mechaników w zakresie dobrze dobranej gamy narzędzi z inteligentnym magazynem i odpowiednio skomponowanymi zestawami narzędzi. TengTools przyjęło nazwę i logo po azjatyckim bohaterze ludowym Tengu, twardym wojowniku, który walczył za swój lud. Cechowała go siła, odwaga i nowatorskie myślenie, które ma cechować firmę. Podczas wizyty w Japonii w grudniu 1984 roku Henri zapoznał się z wioską Teng i słynną historią z XII wieku. Teng był uważany za symbol władzy w opowieściach, a maska była używana do przekazywania jego obrazu w teatrach w całej Japonii i na Tajwanie.

TengTools oferuje narzędzia ręczne w tak zwanych „inteligentnych rozwiązaniach magazynowych”. Narzędzia są przeznaczone dla wymagających profesjonalistów z sektora motoryzacyjnego, a także dla entuzjastów sportów motorowych, którzy używać tych samych narzędzi, co najlepsi mechanicy na całym świecie. Od ponad 30 lat TengTools opracowuje stacjonarne i mobilne rozwiązania do przechowywania narzędzi. Firma jest głównym dostawcą narzędzi dla czołowych zespołów wyścigowych. Narzędzia i rozwiązania TengTools są dostępne w ponad 20 krajach. Dzięki koncepcji „Get Organized” TengTools możesz zbudować swój zestaw narzędzi w 3 prostych krokach.

  1. Wybierz miejsce do przechowywania
  2. Wybierz narzędzia
  3. Kup

Wszystkie narzędzia są dostarczane w unikalnych tacach TengTools, które idealnie pasują do wszystkich rozwiązań przechowywania TengTools. Dostępna jest szeroka gama szafek narzędziowych i opcji przechowywania, a w połączeniu z prawie 200 różnymi tacami narzędziowymi można dostosować zestaw narzędzi do własnych potrzeb, zachowując porządek i łatwy dostęp do każdego produktu. Jeśli potrzebujesz narzędzi w podróży lub chcesz zbudować, wyekwipować warsztat, to oferta firmy TengTools jest właśnie dla ciebie.

Jakość produktów Tengtools potwierdzają użytkownicy

Każde narzędzie zostało opracowane, tak aby pomóc ci wydajniej pracować. Stworzony przy firmie zespół ds. Rozwoju produktu stworzył wytyczne dla wielu produktów, które wielokrotnie zdobywały najwyższe oceny pod względem wartości i wydajności oraz liczne rekomendacje w prasie branżowej i konsumenckiej. Funkcje obejmują unikalny system przechowywania narzędzi, grzechotki z szybkim zwalnianiem i odwracaniem wstecznym, klucze dynamometryczne z certyfikatem ISO ze wbudowanymi miernikami kątowymi, śrubokręty z napędem T, hartowane końcówki i ergonomicznie zaprojektowane uchwyty, szczypce z tytanowe przeguby i klucze z systemem napędu „Hip Grip” dla zwiększenia momentu obrotowego. Wszystkie produkty które sygnowane są marką firmy, cechują się doskonałym wykonaniem i precyzją oraz dbałością o najmniejszy nawet szczegół. Stosuje się tu też materiały wysokiej jakości, dzięki czemu wszystkie produkty firmy są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i wszelkie odkształcenia wynikające z ich codziennego użytkowania w trudnym otoczeniu. Pozwala to rozwiązaniom TengTools przez wiele lat zachować swoje pierwotne właściwości.

zestaw narzędzi warsztatowych

3 narzędzia Tengtools, które warto mieć w swoim warsztacie

Spośród zestawów narzędzi można wyróżnić następujące typy produktów i związane z nimi narzędzia.

Wszystkie skrzynki narzędziowe TengTools są wykonane z mocnej, wysokiej jakości stali, która zapewnia szufladom dłuższą żywotność i większą stabilność. Szuflady są malowane proszkowo z ochroną antykorozyjną, która przedłuża żywotność wykończenia powierzchni. Wszystkie szuflady są w pełni wysuwane, co daje lepszy dostęp do narzędzi.

Tace narzędziowe TT Control System to rozwiązanie problemu niechlujnych skrzynek narzędziowych. Tace narzędziowe to modułowe rozwiązanie, w którym wszystko ma swoje własne miejsce, dzięki czemu wiesz, gdzie jest każde narzędzie, za każdym razem, gdy korzystasz ze skrzynki narzędziowej.

System ławek warsztatowych oparty na wózkach narzędziowych TengTools został opracowany z myślą o niezwykle elastycznym rozwiązaniu, umożliwiającym stworzenie stanowiska roboczego dostosowanego do twoich indywidualnych potrzeb. To szeroka gama uchwytów narzędziowych, które idealnie nadają się do mocowania na panelach narzędziowych nad stołem lub do montażu bezpośrednio na ścianie.

Asortyment kluczy dynamometrycznych do pojazdów szybko stał się jednym z najczęściej używanych w branży motoryzacyjnej, a także w przemyśle lekkim. Asortyment ten oferuje bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny i najlepszą funkcjonalność. Z napędami od 1/4 "do 3/4" i momentem obrotowym od 5 do 980 Nm. Sprawdź ofertę na https://dynamometryczne.pl/tengtools-m4.

Wśród produktów tnących TengTools znajduje się szereg wysokiej jakości nożyc do blachy, nożyc, pił, obcinaków do rur i noży.